lek.wet Ava Sawaszkiewicz Specjalista Chirurgii weterynaryjnej, Specjalista Radiologii weterynaryjnej

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Mając 6 lat postanowiła zostać weterynarzem. Praktyki rozpoczęła już w liceum w całodobowej klinice Vets. W wakacje i na urlopie dziekańskim pracowała w USA jako technik weterynarii. Posiada certyfikaty uprawnień rehabilitacyjnych uznanych przez Polskie Stowarzyszenie Fizjoterapeutów. Jedna z pierwszych oferująca usługi rehabilitacyjne dla psów i kotów.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce i Stanach Zjednoczonych min; w Veterinary Surgical Service, Norwood Park Animal Hospital, czy w Surgical Referal Service - VSC w USA gdzie współpraca ze specjalistami wszystkich dziedzin weterynarii, przy pełnym wsparciu wszelkich możliwych metod diagnostycznych czy rehabilitacji pod jednym dachem warta była przerwania studiów.
Uczestniczka i wykładowca licznych konferencji.

lek.wet Agnieszka Zielonka Specjalista Coorób Psów i Kotów

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Na co dzień dba o zdrowie i komfort swoich pacjentów jako kierownik Przychodni Weterynaryjnej Animal Center w Warszawie. Wspiera także leczenie zwierząt bezdomnych współpracując z fundacjami dla zwierząt m.in.: Viva Kocia Łapka oraz Viva Zwierzaki z Mińska. W 2019 r. nominowana przez pacjentów w ogólnopolskim plebiscycie SFINKSY 2019 gdzie zajęła II miejsce w kategorii weterynarz roku.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce i w Wielkiej Brytanii min w Queen Mother Hospital for Animals, the Royal Veterinary Collage, University of London, w jednym z najlepszych ośrodków kształcenia , z dostępem do zaawansowanych technik diagnostycznych i specjalistycznej opieki medycznej , gdzie miała okazję uczyć się od wysokiej klasy specjalistów z różnych dziedzin medycyny weterynaryjnej.